10 powodów dlaczego warto zakazać homoseksualizmu

1 Response

 1. Jacek pisze:

  Pani „magistra”…
  1. Porównanie kwestii z zupełnie różnych obszarów życia
  2. Nikt tego nie postulował. Nie można zabronić wierzącym postępowania zgodnie z ich sumieniem. Nie żyjemy w teokracji, 95% katolików to mit, a państwo jest świeckie. Stwierdzenie wyssane z palca.
  3. W przeciwieństwie do bezpłodnych i starców, „małżeństwa” homoseksualne Z ZAŁOŻENIA nie mogą mieć dzieci. W przeciwieństwie do małżeństw, w takich związkach nie ma nawet potencjału dzietności.
  4. Dla dzieci sfera seksualności jest czymś poza ich pojmowaniem. Jakakolwiek edukacja seksualna dzieci jest dla nich krzywdą.
  5. To prawda, dzieci wychowywane przez pary homoseksualne nie zawsze stają się homoseksualne. Ale stają się częściej, bo nie mają wzorców naturalnej relacji pomiędzy mężczyzną, a kobietą, więc homoseksualizm jest dla nich naturalną koleją rzeczy. Ale nie ma co dywagować, bo potwierdzają to statystyki.
  6. Tj (1), niedorzeczne porównanie.
  7. To się zgadza, m. in. wychowywanie przez jednego rodzica RÓWNIEŻ wpływa niekorzystnie. Również.
  8. Nikt nie twierdzi, że to co popularne jest słuszne. Zwolennicy tradycyjnego modelu rodziny nie używają takiego argumentu, więc wyśmiewanie go jest off-topic (chociaż słuszne). A jeśli są tacy którzy używają to źle dla nich.
  9. Legalizacja a wolność to zupełnie inne rzeczy. Przecież nikt nie zabrania związków homoseksualnych! Mogą spotykać się, mieszkać razem.
  10. Homoseksualiści nie są dyskryminowani. Wręcz przeciwnie, w wielu miejscach są zapisy o równouprawnieniu. Brak dodatkowych przywilejów jest związane chociażby z podpunktami 1,3,4,5,7. Tyle, że poprawnie uargumentowanymi! Polecam Pani Magistrze zapoznanie się z taką argumentacją.

  Mamy niż demograficzny, naród jest na granicy wymarcia (Pani Magistra z pewnością wie o granicznym współczynniku dzietności 1.4). Wspieranie związków, z których nie będzie dzieci po prostu nie jest w interesie państwa. Tu nie chodzi o ideologię, tu chodzi o zaplanowanie budżetu. Państwa, które boryka się z problemem spadającej populacji musi skupić się na rodzinach wielodzietnych, a nie dawaniu ulg i wsparcia związkom jałowym.

Dodaj komentarz